בר מצווה בכותל

אנו מקפידים לבנות את האירוע שלכם עם תוכנית מיוחדת שנבנה במיוחד עבורכם, עם הרעיונות והניסיון שלנו, והליטוש והרצון שלכם. 
לבחירתכם מגוון תוכניות קונספט ליום בר המצווה של בנכם שאנו בשירת הנבל בנינו במיוחד עבור יום בר המצווה שלכם.​

עולים לירושלים" "המשפחה והמסורת" "כתיבת סת"ם" ועוד תוכניות ייחודיות לשירת הנבל.
"אבי כותל" עם ניסיון של מעל 1000 חתני בר מצווה שחגגו יחד איתו בכותל את היום המיוחד שלהם, אחראי על התכנים בשירת הנבל, וידאג ללוות אתכם מהרגע הראשון לבחירת הקונספט המתאים לכם לפי סגנון המשפחה והחברים שלכם.
הפקת בר מצווה בכותל הינו אירוע מיוחד וביום זה, אנו נדאג גם לפן הלוגיסטי, שמתחיל באוטובוסים, ארוחת בוקר בשטח או במסעדה, ארוחת צהרים במסעדה, אומן מקצועי שמלווה את היום, וסגירת ספקים שונים שקשורים למהלך יום הבר מצווה, כדי שאתם ההורים תבואו לאירוע של בנכם כאורחים מן המניין.
יחד עם זאת נדאג גם למצוא את הקונספט המיוחד לאירוע שלכם, תוך שימת דגש על סגנון המשפחה שמגיעה יחד עם החברים.
נדאג לכם לתוכנית מיוחדת ברובע היהודי עם תהלוכה מיוחדת שמלווה בשופרות, תופים, וכלי נגינה מיוחדים, תוך שימת דגש על חתן הבר מצווה.
בשירת הנבל אנו מאמינים שיום בר המצווה של בנכם צריך להיות מרגש, מפתיע, מתוכנן בקפידה שישאיר אצל האורחים שלכם חוויה מרגשת.​

תהלוכת בר מצווה

תהלוכת בר מצווה


אחרי שאכלנו ואנחנו מוכנים לחגיגה נתחיל עם קול תקיעת השופר, כאשר האמן פותח את הלבבות עם "שמע ישראל" מיוחד. אחרי אות הפתיחה מתווספים לחגיגה מתופפים, שופרות, חופה לבנה, ומתחילים לעשות שמח לכבוד חתן בר המצווה הנרגש. אמן/פייטן מקצועי מתלווה לטקס התהלוכה, תופס את הדודה הנבוכה, ואת הסבא, ודואג שכולם יזיעו היטב 🙂
אנחנו נדאג לכל אביזרי השמחה ונחלק לילדים בתהלוכה קשקושים כמו רעשנים, שרשראות הוואי, כובעים מגניבים ועוד… זאת רק ההתחלה של חגיגת בר מצווה מרגשת בירושלים בירתנו.

 

הפרחת בלונים


שלב התהלוכה בחגיגת בר המצווה הוא רגע מיוחד בו אנו מחלקים טושים לאורחים שכותבים כל אחד את המשאלה שלו לחתן בר המצווה. במהלך התהלוכה עוצרים סופרים יחד  13..12…11…7…6…3…2…1… מפריחים את הבלונים שיהיו בצבעי לבן ותכלת לקול תקיעות השופר. חגיגת בר מצווה בכותל עם גפן אירועים הופכת לחוויה מלאת רגשות שיהיה קשה לשכוח.

ארוחת בוקר בשטח

'ארוחת הבוקר התחילה כל כך טוב, שהאנרגיות השפיעו משם לכל היום...'

זהו משפט שאנו שומעים שוב ושוב מהלקוחות שלנו, שמגיעים ליום בר מצווה בכותל, שמביעים פליאה על ארוחת הבוקר המושקעת, אם בעיצוב, אם באיכות, בטריות ובטעמים המיוחדים של השפית המיוחדת שלנו.

 

מה כוללת ארוחת בוקר בשטח?

ארוחת הבוקר תתקיים במגוון מיקומים, כשבכולם אנו שמים את הדגש על נגישות, נוף מהמם, מקום נקי, ושירותים בקרבת מקום.

 

התפריטים שלנו כוללים עיצוב, חד פעמי מהודר, ומפות, לפי בחירתכם והתקציב שלכם.

 

את התפריט המהודר שלנו מכינה שפית מקצועית, שמכינה הכל בטעם ביתי ומיוחד, תוך שימת דגש על כל הטעמים המגוונים והטריים של המאכלים השונים

בתפריט ניתן לבחור בין פוקאצ'ות במגוון טעמים, סנדווצ'ונים, פלטת פרות העונה, גבינות עשירות, מאפים טריים ממאפיות דגל בירושלים, כגון "מאפיית אביחיל" המיתולוגית, ועוד.

 

ארוחת בוקר במלון 

ניתן להזמין דרכנו ארוחת בוקר עשירה באחד מבתי המלונות בירושלים שנציע לכם, והכל תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה.

במלון תוכלו להרגיש את האווירה המיוחדת שיש בבתי המלונות הירושלמים ולחוות את חוויית בר המצווה של ילדכם יחד עם 'קיבוץ הגלויות' המיוחד המאפיין כל כך את ירושלים.

 

053-942-4561​

053-942-4561